Najlepšie tesnenia.

 
 
Vláknitopryžové tesniace dosky
 

Ponúkame radu bezazbestových vláknito pryžových dosiek, navrhnutých pre široký rozsah použitia v oblasti petrochémie, chémie, priemyselných a iných zariadení vyžadujúcich špecifické tesnenia. Rozsiahle odstupňovaná rada týchto produktov pokrýva široké spektrum pre ich použitie.

Tesnenia sú dodávané vo forme dosiek alebo vysekávaných tesnení. Na žiadost zákazníka môže byť väčšina typov dosiek zosilnená kovovým pletivom.

 

 
 
Temafast Economy

Ekonomická verzia dosky vyrobená zo zmesí organických vlákien NBR/SBR. Doska má širokú oblasť použitia vo všetkých odvetviach priemyslu pri nižších parametroch.

 

   
Temafast

Základná doska vyrobená z organických vlákien spojených NBR. Doska má širokú oblasť použitia vo všetkých odvetviach priemyslu pri nižších parametroch.

 

     
Temasil NG

Nová generácia vláknitopryžových dosiek tvorená špeciálnym plnivom a upravenou zmesou NBR predurčuje túto dosku všade tam, kde je kladený dôraz na flexibilitu a poddajnosť s dokonale hladkým povrchom.

Pre svoje kvalitné zloženie je možné dosku aplikovať v širokej oblasti petrochémie, chemického priemyslu, potravinárstva a aj v oblasti strojníctva.
     

     
Temasil HT

Nový druh ekologickej tesniacej dosky šetrný k životnému prostrediu s vynikajúcou odolnosťou v oblasti pary vyšších paramerov. Doska obsahuje zmes minerálnych a aramidových vlákien spojených NBR kaučukom.

Svojím zložením je doska predovšetkým vhodná pre aplikáciu v oblasti pary vyšších požiadaviek. Dosku je možné použiť v oblasti utesnenia vody, chladiacich kvapalín a základných chemikálii v petrochémii a naftovom priemysle.
     

     
Temaplus

Univerzálna tesniaca doska, obsahujúca vysoko odolné aramidové vlákna, teplote odolné plnivá spojené špeciálnym NBR. Pre svoje výborné mechanické vlastnosti je vhodná pre oleje, pohonné hmoty, mazivá, alkoholy, plyny, slabo kyslé a zásadité médiá.

     

     
Temacarb

Špeciálna tesniaca doska vyrobená na báze uhlíkových vlákien a špeciálnych prídsad, spojených vysoko kvalitným NBR.

Použitie je predovšetkým pri vyšších teplotách a tlakoch, prerdovšetkým pre prehriatu paru. Je vhodný aj pre zásadité médiá.
     

     
Graftem Economy

Ekonomická tesniaca doska na báze grafitových častíc. Doska je zložená z grafitu vystuženého aramidovými vláknami a nízkeho obsahu spojovacích častíc.

Vhodná najmä na utesnenie v oblasti pary nižžích parametrov, utesnenie oleja, palív, uhlovodíkov a chladív.
     

     
Temacid

Tesniaca doska so špeciálnou zmesou kaučuku, vyvinutá pre chemický priemysel.

Táto doska je najmä doporučovaná pre utesnenie kyselín a zásad. Ďalej má širokú oblasť použitia pre oleje, palivá a chladiace kvapaliny.
     

     
Temafix SD Vláknitopryžová protihluková doska.
     

     
Temasil

Kvalitná doska obsahujúca zmes teplotne odolných vlákien so špeciálnym NBR. Vhodná pre utesnenie teplej a studenej vody, olejov, plynov a základných chemikálii.

     

     
Temaflex

Doska obsahuje zmes minerálnych vlákien spojených NBR, tak aby dosahovala vysokej ohybnosti. Predovšetkým je vhodná k utesneniu olejov, chladiacich kvapalín, neagresívnych plynov a základných chemikálii.

     
 
 
Jazyk
 
  Slovenský |  
     
     
foto
     
Informácie  
     
   
     
     
 
 
     
Kontakt
 
     
  tel. č.: 037 78 19 059  
  fax: 037 78 19 059  
  mobil: 0903 477 693  
     
  info@bemarc.sk  
     
 
Adresa:
 
BEMARC, s.r.o.
Hájske 199
951 33 Hájske
 
     
     
     
     
               
© BEMARC, 2010